на головну/main page
Керівники організацій та менеджери
Для організації ефективної роботи Вашого підприємства,  для успішного розвитку різних напрямків Вашого бізнесу, Вам може бути надана допомога  в складанні бізнес-планів, для Вас і Ваших працівників можуть бути спеціально розроблені навчальні тренінги  (або використані ті, що вже є розроблені і є в переліку). Наші консультанти можуть надати допомогу у вирішенні проблем менеджменту, фінансів, економіки та  розібратись у складних  нормах законодавства при організації бізнесу, веденні обліку та оподаткуванні, допомогти у  захисту  Ваших інтересів при вирішенні спірних питань з контролюючими органами.
Активісти   В рамках різних проектів можна пройти навчання, та набути потрібний досвід для вирішення проблем.
  Підприємці
Ви можете скористатись тренінгами нашого Центру та послугами інформаційної служби з питань підприємництва "Гаряча лінія". Консультанти допоможуть вирішити проблеми бізнесу.
   Громадські організації та об’єднання
Для громадських організацій існує спеціально розроблений тренінг «Фандрейзинг та технологія написання успішної заявки». Запрошуємо до співпраці, спільного написання та реалізації проектів.
  Молодь
Молодь має можливість скористатись тренінгами Центру, повчитись в «молодіжній школі бізнесу» чи пройти «школу волонтерів». Тут Ви зможе отримати теоретичний і практичний досвід роботи, набути багато різноманітних навичок, познайомитись з цікавими людьми, мати доступ до інформації про міжнародні обміни між студентами та проекти міжнародної технічної допомоги.
  Волонтери
Волонтерами можуть бути всі бажаючі працювати на формування громадянського суспільства, зокрема, студенти старших курсів, які хочуть отримати досвід роботи і яким не байдужа громадська діяльність у економічній розбудові регіону
  Безробітні
Якщо Ви не бажаєте працювати на когось, працюйте на себе! Закінчивши тренінг-навчання «Започаткування власної справи та ефективне ведення бізнесу» Ви можете відкрити свій бізнес. Якщо ви шукаєте роботу, але не знаєте як це ефективно зробити, запишіться на наш тренінг «Техніка пошуку праці». Також, у нас Ви зможете навчитись як написати резюме, вести себе на співбесіді та як покинути лави безробітних.