на головну
В організації постійно працюють 6 осіб. Працівники організації пройшли багато різноманітних стажувань, навчань, мають додаткові кваліфікації. Періодично, в залежності від обсягу та змісту роботи, до участі в реалізації проектів запрошуються інші спеціалісти, фахівці конкретних напрямків, які працюють консультантами в аудиторських чи юридичних фірмах, в структурі влади чи підприємці. Важливим чинником мотивації в нашому колективі є можливість самостійного написання та аплікації проектної ідеї, що дозволить відчути себе керівником реального та важливого проекту, реалізувати свої інноваційні ідеї, допомогти людям.

З 1999 по сьогоднішній день нашу організацію очолює Васильченко Галина Василівна, яка успішно суміщає наукову та викладацьку діяльність з роботою в громадській організації. Працівники Громадського центру “Ділові ініціативи” постійно дбають про зростання власного фахового та кваліфікаційного рівня, пройшли достатньо багато різних навчань економічного та бізнесового спрямування за методиками США, Канади, Польщі, України, викладають у вузах і самі приймають участь у семінарах та тренінгах.

Галина Васильченко – кандидат економічних наук, Голова правління ГЦ “Ділові ініціативи”, сертифікований бізнес-тренер та консультант, доцент кафедри управління регіональним економічним розвитком Івано-Франківського національного університету нафти і газу. Працювала аналітиком у інвестиційній компанії, бізнес консультантом в українсько канадському Бізнес Центрі. Має великий досвід викладацької, науково-дослідної, проектної та громадської діяльності. Працювала над розробкою стратегій розвитку міст Дрогобича, Калуша, Южного, Миколаєва.та ін. Підприємець. Спеціаліст у питаннях бізнес планування, інвестування, загального та проектного менеджменту, розробки стратегічних планів економічного розвитку територіальних громад та стратегій конкурентоспроможності міст. Має більше 50 публікацій
Тетяна Кулик – заступник голови правління ГЦ “Ділові ініціативи”, сертифікований бізнес-консультант та тренер, доц. кафедри управління регіональним економічним розвитком Івано-Франківського національного університету нафти і газу, та керівник проектів.
Галина Саварин – фінансовий менеджер ГЦ “Ділові ініціативи”. Спеціаліст з бухгалтерського обліку в неприбуткових організаціях, володіє великим досвідом фінансового супроводу проектів міжнародної технічної допомоги ЕС та USAID.
Наталія Біла - спеціаліст зі зв'язків з громадськістю, спеціаліст з розробки та написання проектів та їх бюджетів, розробки фандрайзингової та маркетингової стратегій організації. Керівником проекту «Відродження громадських ініціатив в селах та малих містах України» за фін. підтримки МФ «Відродження».

Леся Вербовська - виконавчий менеджер та консультат неурядової організації "Ділові ініціативи", викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
Валері Райт - менеджер проектів, волонтер, США